Ziemia polska kompostownia

  • piątek, Październik 28th, 2016
  • 0 Comment
  • 93 Views
  • 0 Like
Ziemia polska kompostownia
1 vote, 6.00 avg. rating (68% score)

ziemia-polska-kompostownia-5Prawda o jedzeniu, które spożywamy każdego dnia często jest trudna do zaakceptowania. Wiele bowiem w żywności jest substancji, których nie chcielibyśmy spożywać, gdybyśmy wiedzieli, że tam są. Niestety, ale dotyczy to nie tylko żywności pakowanej, ale również z pozoru naturalnych warzyw. Czy jednak wszystkie warzywa posiadają składniki, których należy absolutnie unikać? Oczywiście nie. Są takie warzywa, które spokojnie możemy jeść, mając pewność, że robimy tym przysługę naszemu organizmowi. Jednakże, takich warzyw dobrze trzeba poszukać. Warto na przykład, sprawdzać zawsze, z jakiej dokładnie uprawy są warzywa w placówce, w której je kupujemy. Kolejnym zaś krokiem jest rzecz jasna sprawdzenie tej uprawy. Warto dowiedzieć się, czyim jest klientem ta uprawa. Chodzi o to, aby zbadać, gdzie i jaki nawóz kupują osoby zarządzające daną uprawą. Czy jest to Ziemia polska kompostownia, czyli sprzedawca naturalnego nawozu, czy może jakaś podejrzana firma, której nawozowi nie powinniśmy raczej zbyt łatwo ufać.

 

Podobne wpisy o szkole i nauce:

About the author