Za mało muzyki

  • niedziela, Wrzesień 18th, 2016
  • 0 Comment
  • 103 Views
  • 0 Like
Za mało muzyki
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

Szkolenia BHP (1)Uważam, że zdecydowanie zbyt mało muzyki w naszym życiu, może już się zmieniło podejście, dość specyficzne do niego, nie oznacza to jednak, by odrzucać to co piękne, czyli sztukę. Owszem, młodzi ludzie posiadają swoich idoli, jednak to nie nasza kultura, i wiele osób dojrzałych, jak ja, nie potrafi się dostosować. Nie chodzi o to, że muzyka zmieniła bieg, czy powstały nowe gusta, zespoły, rozwiązania,, alternatywy i tym podobnym, po prostu, odstajemy od dzisiejszych koneserów. Za naszych czasów, muzyka łączyła obyczaje, była czynnikiem wszechobecnego buntu, ustalała jakieś zasady, czego dzisiaj w wielu przypadkach, na pewno nie ma. Trudno jednak powiedzieć, czy za to ktoś ponosi winę, chyba wyłącznie my sami, takie życie, nam bardziej odpowiada. Nawet włączając radio, nie słyszymy tam zbyt wiele, muzycznych brzmień, tylko rozmowy, kłótnie, reklamy, a gdzie jak gdzie, a to właśnie w radiu, powinna lecieć każdego dnia, niekończąca się nigdy transmisja muzyczna. Dlatego dobrze zadbać o komfort we własnym zakresie, ja wykorzystuje odtwarzacz mp3, po założeniu słuchawek, całkowicie odcinam się od otaczającego mnie świata.

Podobne wpisy o szkole i nauce:

About the author