Ranking firm szkoleniowych

Ranking firm szkoleniowych
1 vote, 10.00 avg. rating (88% score)

Ranking firm szkoleniowych (4)Od wieków wiadomo, iż ludzie pragną stale się rozwijać. Chcą oni wciąż stawać się coraz lepszymi w różnych dziedzinach. Chodzi tutaj przede wszystkim o to, aby się doskonalić, jednakże bez wątpienia ważna jest również rywalizacja z innymi. Ludzie nie tylko chcą być coraz lepsi, ale chcą również być lepsi od innych. Dowodem na to, iż ludzie pragną samodoskonalenia jest zatrważająca wręcz ilość firm jakie zawiera ranking firm szkoleniowych. Wiele jest tego typu rankingów, jednak w każdym z nich szkoleń jest bardzo wiele. Wynika to z tego, że ludzie mają bardzo różnorodne zainteresowania. Każdy chce się doskonalić w czymś innym. Poza tym, nawet jeśli ktoś skończy jakieś szkolenie w danej dziedzinie, bardzo często zapisuje się na kolejne szkolenie w dokładnie tej samej dziedzinie. Wszystko po to, aby jeszcze pogłębić wiedzę i aby jeszcze się udoskonalić. Czy jednak warto tak nieustannie się doskonalić? Wydaje się, że dopóki samodoskonalenie nie staje się naszą obsesją, to jest ono jak najbardziej wskazane.

Podobne wpisy o szkole i nauce:

About the author