Przedszkole nr 9 Siedlce

Mały przedszkolak

W życiu chyba każdego rodzica nadchodzi moment, kiedy musimy „rozstać” się z naszym małym dzieckiem i posłać je do przedszkola. Chcemy, żeby nasz maluszek miał w przedszkolu jak najlepsze warunki do rozwoju i zabawy.
Co zrobić, żeby takowe przedszkole wybrać? Możemy popytać naszych znajomych, którzy już swoje pociechy posłali do przedszkola wcześniej, wypytać ich o wrażenia, jakie zajęcia dodatkowe oferuje dane przedszkole, ponieważ oferty zajęć dodatkowych są różne w zależności od placówki. Następnie możemy poszperać trochę na temat placówki w internecie. W naszej ulubionej wyszukiwarce wpisujemy frazę na przykład: „Przedszkole nr 9 Siedlce”, następnie otrzymujemy wyniki wyszukiwania. Każe przedszkole ma swoją stronę internetową, konto w mediach społecznościowych (np. Facebook). Na stronie przedszkola otrzymamy wszystkie informacje jakich będziemy potrzebować, często znajdują się tam opinie innych rodziców, ofertę zajęć dodatkowych, zasady rekrutacji, słowem wszystko, czego potrzebujemy.