Hologramy na legitymację studencką

Hologramy na legitymację studencką
1 vote, 6.00 avg. rating (68% score)

Hologramy na legitymacje studencka (6)Kolekcjonować można w zasadzie wszystko – każda grupa przedmiotów znajdzie swoich „zbieraczy”, mało kto jednak wie, że wyjątkiem od tej reguły nie są nawet hologramy na legitymację studencką! W Internecie za pośrednictwem odpowiednich stron, faktycznie można zakupić, w całkowicie legalny sposób hologram na Elektroniczną Legitymację Studencką, w skrócie ELS. Rzecz jasna, tylko w celach kolekcjonerskich tj. do trzymania w specjalnych albumach i poszerzania swoich zbiorów. Używanie hologramów zakupionych przez kolekcjonerskie strony do fałszowania Elektronicznej Legitymacji Studenckiej jest przestępstwem, ściganym z artykułu 270 kodeksu karnego. Za wykrycie owego występku grozi nawet kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do lat pięciu, czyli dokładnie taka sama jak za sfałszowanie jakiegokolwiek innego dokumentu wydanego przez Rzeczpospolitą Polską. Warto więc zastanowić się przed zakupem kolekcjonerskiego hologramu w nieczystych intencjach czy gra kolokwialnie rzecz mówiąc, jest warta świeczki.

………
– hologram kolekcjonerski
– licencja spedycyjna
– Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych
– toksyna botulinowa warszawa
– naklejki na legitymację
– Język norweski od A do Z Repetytorium
– poszerzanie otworów drzwiowych
– komornik sądowy Kalisz
– Poradnik stolarza, Prace w drewnie, konstrukcje drewniane
– WŁAŚCIWOŚCI GAZU PŁYNNEGO

Podobne wpisy o szkole i nauce:

About the author