Badanie na wariografie

Badanie na wariografie
1 vote, 7.00 avg. rating (73% score)

Badanie na wariografie (1)Wszyscy pragniemy zdrowych i bliskich relacji z ukochanymi ludźmi. Dlatego tak bardzo o nie dbamy! Co zrobić, aby jak najlepiej się między Wami układało? Co jest podstawą związku? Oczywiście zaufanie. Dzięki niemu możecie powiedzieć sobie o wszystkim i jesteście wobec siebie naprawdę szczerzy. Nikt, kogo znam, nie chce być oszukiwany przez drugą osobę. Dlatego nie róbmy takiej krzywdy naszym bliskim! Co jednak zrobić, gdy między Wami już jest źle? Widzisz, że ta druga osoba się oddala, zaczyna mijać się z prawdą i czujesz, że już tak naprawdę jej nie znasz? Od czego zacząć? Oczywiście od rozmowy. Czasami rozmowa może wszystko załatwić. Pozwala ona ułożyć sobie w głowie wiele spraw, wyjaśnia wszystko. Jeśli jednak czujesz, że ta druga strona nadal kłamie to jedynym rozwiązaniem jakie widzę jest badanie na wariografie. Jest jednak jeden haczyk – oczywiście osoba badana musi się na nie zgodzić! Jeśli jednak uzyskasz taką zgodę – już jest dobrze. Może ukochana osoba chce udowodnić Ci, że mówi prawdę?

Podobne wpisy o szkole i nauce:

About the author